NANOSHARK

25.05.2021

Speciální produkty pro čištění a ochranu lodí.


FNW Finish nano wax: Nanopolymerový hydrofobní vosk, dlouhodobě chrání gelcoat, fiberglass, barvené a lakované pvrchy. Obnovuje jejich povrch, vyplňuje lehké škrábance, obnovuje lesk, rozjasňuje barvy (efekt hlubokého zrcadla) a extrémně zvyšuje kluznost (nepřilnavost). Chrání před znečištěním, otisky rukou, usazováním minerálních, solných a vápenatých povlaků, oxidací a mikropoškrábáním.

FNWC Finish nano wax color: Nanopolymerový hydrofobní vosk, dlouhodobě chrání barvený gelcoat, barvený fiberglass, bavené a lakované povrchy. Obnovuje jejich povrch, vyplňuje lehké škrábance, obnovuje lesk, rozjasňuje barvy (efekt hlubokého zrcadla) a extrémně zvyšuje kluznost (nepřilnavost). Chrání před znečištěním, otisky rukou, usazováním minerálních, solných a vápenatých povlaků, oxidací a mikropoškrábáním.

RCW Revitalish Cut wax: Renovační abrazivní polymerový hydrofobní nano vosk. Renovuje, obnovuje a chrání gelcoat, barvené a lakované povrchy, odstraňuje oxidaci a jemné škrábance do hloubky. Určen pro renovaci velmi starých a zašlých gelcoat, barev a laků od oxidace. Připravuje podklad pro následnou finální ochranu produktem WNW Finish nano wax.

PPA Primer Protect Antifouling: Základová nanopolymerová ochrana antifoulingu, první z dvoustupňové ochrany. Připravuje podklad pro ochranu antifoulingu produktem PAF Protect AntiFouling. Dlouhodobě chrání proti biologickému znečištění a opotřebení. Extrémně zvyšuje kluznost, snižuje počet obnovení antifoulingu. Chrání ošetřený povrch před vodou, UV zářením, znečištěním, usazováním minerálů, soli, mastné a kyselé špíny. Zabraňuje a znesnadňuje přilnutí a usazování biologických nečistot.

PAF Protect AntiFouling: Finální nanopolymerová ochrana antifoulingu. Druhý z dvoustupňové ochrany. Dlouhodobě chrání proti biologickému znečištění a opotřebení. Extrémně zvyšuje kluznost, snižuje počet obnovení antifoulingu. Chrání ošetřený povrch před vodou, UV zářením, znečištěním, usazováním minerálů, soli, mastné a kyselé špíny. Zabraňuje a znesnadňuje přilnutí a usazování biologických nečistot.

FWP Finish wood protect: Jednokomponentní hydrofobní a oleofobní ochrana exotických tvrdých dřev i teaku bez ztmavení. Na bázi nano vytvoří na ultratenkou hydro/oleofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, mastnotě a agresivním nečistotám se samočisticím účinkem. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám, vytváří velmi hygienický povrch. Chrání proti dešti, sněhu, mrazu, slané vodě, oxidaci a UV záření.