CHLADÍCÍ PRACOVNÍ POMŮCKY


Aktivní ochlazování INUTEQ-DRY

Revoluční technologie aktivního ochlazování INUTEQ-DRY funguje na základě odpařování. Ochlazovací technologie využívá jako médium jen minimální množství vody, kterým se aktivuje a zajistí osobní ochlazování na 1 - 3 dny v závislosti na okolních podmínkách prostředí.

Technologie ochlazování je trvalé řešení pro sportovce, průmysl a zdravotnictví na snížení tepelného stresu.

Materiálové složení:

Povrch: 50% Nylon / 50% PU / Ultra fresh antibakteriální úprava
Jádro: INUTEQ® DRY chladící absorpčních polyesterový fleece.
Vnitřek: INUTEQ® DRY Nylon

Výrobky z technologie INUTEQ-DRY dokáží ochladit až o 15°C od okolní teploty. Optimálně pracují do teploty 45°C, dosahují min. 750 cyklů, jsou omyvatelné a antibakteriální. Jsou lehké, netoxické a odolné.


Aktivní ochlazování INUTEQ-H2O

Revoluční technologie ochlazování INUTEQ-H2O na základě odpařování. Ochlazovací technologie využívá jedinečnou super absorpční chladicí tkaninu, která je aktivována namočením do vody na 1-2 min. Následně se přebytečná voda odstraní a produkty se mohou používat v závislosti na okolních podmínkách prostředí 2 - 8 hod.

Materiálové složení:

Povrch: 100% Nylon / Ultra fresh antibakteriální úprava
Jádro: INUTEQ® H2O super absorpční chladící tkanina s antibakteriální úpravou
Vnitřek: INUTEQ® Nylon

Výrobky z technologie INUTEQ-H2O dokáží ochladit až o 15°C od okolní teploty. Optimálně pracují do teploty 45°C, jsou omyvatelné a antibakteriální, lehké, netoxické a odolné.


Aktivní ochlazování INUTEQ-PVA

Ochlazovací technologie využívá jedinečnou vysoce absorpční chladicí polyvinyl-alkohol tkaninu, která je aktivována namočením do vody na 1 min. Následně se přebytečná voda odstraní a produkty se mohou používat v závislosti
na okolních podmínkách prostředí 1 - 4 hod.

Výrobky z technologie INUTEQ-PVA dokáží ochladit až o 15°C od okolní teploty. Optimální pracují do teploty 45°C
a nízké vlhkosti. Jsou omyvatelné, antibakteriální, lehké, netoxické a odolné. Je to jednoduché a rychlé řešení
jak zůstat venku čerstvý a chladný.


Aktivní ochlazování INUTEQ-PAC

Technologie ochlazování INUTEQ-PAC funguje na základě fázové změny materiálu PCM (Phase Change Material)
ve čtyřech různých tepelných úrovních. Toto unikátní řešení ochlazování využívá fázovou přeměnu (skupenskou přeměnu) vysokého latentního tepla, díky čemuž má využití v různých aplikacích tepelného hospodářství.

Produkty podle technologie INUTEQ-PAC, jsou na bio-bázi a mají vyšší hodnoty bodu vzplanutí oproti jejich parafínovým ekvivalentům. Jsou omyvatelné, netoxické, antibakteriální, nekorodují a jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Neobsahují žádné nebezpečné chemické látky, které pracují při skupenské přeměně. Nejsou nebezpečné pro zdraví ani pro životní prostředí.
Pracují při extrémních teplotách a ve všech prostředích bez ohledu na okolní vlhkost, od 1 do 4 hodin. Uvnitř chladicí vesty jsou čtyři kapsy pro vložení chladicího média.