IMPAGUARD

25.05.2021

Nanotechnologické produkty Impaguard se používají na ochranu a úpravu povrchu. Zabezpečují hydrofobní, olejofobní a odérovou ochranu.Impaguard 113 Gel: Extra silný odstraňovač tagů a graffiti /barvy, fasády, kámen, dřevo a některé plastové povrchy/

Impaguard 123: Odstraňovač tagů a graffiti. Ideální i na citlivé plasty. Absolutně bezpečný, nemá žádný CLP symbol. Není zapotřebí ADR přepravy

Impaguard 115: Okamžitá ochrana na vodní bázi proti tagům a graffiti. Velmi snadná aplikace. Chrání též před znečištěním, vlhkostí, mechy, řasami, plísněmi. Absolutně bezpečný, nemá žádný CLP symbol. Není zapotřebí ADR přepravy

Impaguard 130: Permanentní okamžitá ochrana porézních i neporézních materiálů proti tagům a graffiti, vydrží až 50 odstranění. Chrání též před znečištěním, vlhkostí, mechy, řasami, plísněmi.

Impaguard 255: Neabrazivní, nežíravý, velmi silný a rychlý čistič znečištěných stavebních povrchů, fasád /i zateplených a strukturovaných/, omítek, betonů, opláštění a střech/ pálených a nepálených, betonových, glazovaných, barvených plechových/

Impaguard PAR: Syntetická penetrační ochrana fasád, s garancí životnosti 4-5 let. Zpevňující účinek a extra vysoká odolnost proti vodě a nečistotám na plochách, které vyžadují paropropustnou ochranu. Určen též pro betonové, neglazované a cihlové střešní krytiny.

Impaguard SIL: Dlouhotrvající polymerní ochrana silikonových, silikátových fasád a zateplovacích systémů, s garancí životnosti 3-4 roky. Extra vysoká odolnost proti vodě a nečistotám na plochách ošetřených silikátovými, akrylovými a silikonovými barvami. Určen též pro glazované a barvené plechové střešní krytiny.

Impaguard 886: Protiskluzová ochrana a renovace podlah z vinylu, PVC, lina a plovoucích podlah. Obnovuje zašlé povrchy a barvy, vytváří metalický lesk a poskytuje dlouhodobou ochranu proti zašpinění a otěru. Dochází k vytvoření protiskluzového finálního antistatického povrchu.

Impaguard 992: Protiskluzová ochrana dlažby a kamene, s garancí na 15 let! Na povrchu dochází k vytvoření odolné protiskluzové vrstvy s dlouhodobou účinností. Poskytuje vynikající prevenci proti uklouznutí v důsledku vody či oleje na povrchu. Ochranná vrstva je okem neviditelná, nemění tudíž vzhled povrchu.

Impaguard 662: Jednokomponentní hydrofobní ochrana dřeva a též preventivní ochrana dřeva proti hnilobě. Zaručuje hloubkovou penetraci dřeva. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám.

Impaguard 603: Frekvenční čistič dřeva, odstraní nečistoty, mastné skvrny, vrátí povrchu původní pružnost a jemnost, oživí barvy. Ideální pro čištění naolejovaných, nalakovaných, mýdlem ošetřených nebo navoskovaných dřevěných povrchů / dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, dveře a interiérový nábytek včetně MDF, vinylové a laminátové povrchy/.

Impaguard 604: Gel pro bezředidlové odšeďení, zesvětlení povrchové oxidace a ztmavení dřeva po různých úpravách, např. odstraňování barev, laků a mořidel, ochran, vosků, lazur, starých nátěrů a laků. Není hořlavý, může působit libovolně dlouho.