Mobilita

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice jsou nezbytným doplňkem každého elektromobilu a umožňují až 5krát rychlejší nabíjení než při nabíjení z běžné SCHUKO zásuvky. AC nabíjecí stanice od EV Expert jsou nejkompaktnější stanice na českém trhu s nabíjecím výkonem až 22 kW.
AC Nabíjecí stanice Evecube jsou vybaveny sofistikovaným systémem Web Server, který byl vyvinut v České republice a dodává stanicím mnoho inteligentních funkcí jako je komunikace s elektrickým obvodem budovy, aby nedošlo k jejímu přetěžování, ale zároveň aby byl využit maximální možný výkon. Nabíjecí stanice jsou vhodné jak do soukromých, tak do veřejných prostor.
Je možné si zvolit nabíjecí stanici pro jeden či pro dva automobily, se zásuvkami či s integrovanými kabely, se sloupkem či s možností instalace na zeď.


EVECUBE - B

22kW AC nabíjecí stanice

AC domácí nabíjecí stanice EVECUBE B je vyrobena z kvalitní antikorozní nerezové oceli v kompaktní velikosti pro nabíjení všech elektromobilů a hybridů výkonem od 3,7kW až do 22 kW. Díky své odolnosti a velikosti je vhodná do veřejných i soukromých prostor. Je možné ji poptat se zásuvkou či s integrovaným kabelem. 

EVECUBE - S

22kW nabíjecí stanice AC (Chytrý WebServer + RFID + WiFi)

Druhá generace nabíjecí stanice od EV Expext - EVECUBE S - je vyrobena z kvalitní antikorozní nerezové oceli v kompaktní velikosti pro nabíjení všech elektromobilů a hybridů výkonem až do 22 kW. Vysoce moderní řídící systém nabíjení Web Server umožňuje nabíječku připojit na internet, zvolit takové nastavení, které nejlépe odpovídá nabíjenému elektromobilu, či ji ovládat pomocí RFID čipu. Je možné ji poptat se zásuvkou či s integrovaným kabelem.


EVECUBE - C

22kW nabíjecí stanice AC (OCPP 1.6 + Chytrý WebServer + RFID + měření spotřeby + WiFi)

Druhá generace vysoce výkonné ultra nízkoprofilové nabíječky (Mod 3). Inteligentní nabíjecí stanice EVECUBE C je vyrobená z nerezové, laserem gravírované oceli a umožňuje nabíjení od 1,3kW do 22kW. Je vhodná i pro komerční použití, protože je již integrována do platformy EVE, kterou je možné si stáhnout pro vzdálenou správu a fakturaci nabíjecích stanic, včetně platební brány pro online platby přímo z telefonu. Standardní záruka na nabíječku je 3 roky.